Polska

Gerätekonfigurator

Serwis

GfG jako globalna firma oferuje kompleksowe usługi dla doradztwa, planowania, zarządzania projektami, uruchamiania, naprawy, konserwacji i dostawy części zamiennych. 

Nasi pracownicy są doskonale szkolonymi inżynierami sprzedaży i technikami serwisowymi, którzy służą swą wiedzą i doświadczeniem zarówno na rynku lokalnym jak i międzynarodowym poprzez rozbudowaną sieć serwisową.

Orientacja na klienta

Wszystkie usługi są ​​optymalnie dobrane i dostosowane do zapotrzebowania klienta. Orientacja na jego potrzeby jest podstawą naszych działań i rozwoju.

Porady ekspertów

Dobra rada to połowa sukcesu. GfG posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań, z GfG nie ma zadań nie do wykonania!

Optymalne planowanie i projekt y

Opisz GfG swoje zadanie, a my stworzymy plan jego wykonania. Technologia ta jest dostosowana do indywidualnych wymagań.

Profesjonalny montaż

GfG to pomoc od samego początku. Zajmujemy się projektami od początku do końca, jest to maksymalna gwarancja bezpieczeństwa dla ludzi i sprzętu.

Regularna konserwacja

Dzięki regularnej konserwacji, istniejące przepisy są przestrzegane i analizowane niezbędne standardy bezpieczeństwa urządzeń i sprzętu.

Niezawodne zaopatrzenie w części zamienne

Szybka dostępność części zamiennych jest jednym z podstawowych warunków codziennej pracy. Dlatego planowanie, koordynacja i dostarczanie części zamiennych są skoordynowane, tak aby zawsze szybko zareagować w odpowiednim miejscu i czasie.

Szybka naprawa

Urządzenia GfG stanowią bezpieczeństwo i jakość. Wspierają one przez długi okres czasu, codzienne zadania, niezawodne wykrywanie zagrożeń gazowych i ochronę przed ewentualnym uszkodzeniem. W razie potrzebne naprawy, nasz serwis wykona usługę szybko i niezawodnie. Usługa dostępna jest na miejscu u klienta, jak równiez w stacjonarnym warsztacie.

Karte der GfG Standorte

GfG Polska Sp.z o.o

ul. Estetyczna 4/C9
43-105 Tychy Polska