Polska

Gerätekonfigurator

Produkty

Przenośny detektor gazu

Przenośny detektor gazu zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa osobistego. GfG rozwija kompaktowe, solidne i wysokiej jakości detektory gazów. Elektrochemiczne, katalityczne, czujniki podczerwieni lub PID są używane do wykrywania wszystkich zagrożeń gazowych, które mogą być obecne w miejscu pracy. GfG oferuje detektory gazów dla każdego z zadań z urządzeniami 1-gazowymi do 7-gazowych w jednym przenośnym detektorze gazu. Bardzo głośne alarmy dźwiękowe, widoczne alarmy świetlne i multi-kolorowe alarmy wizualne, alarmy wibracyjne gwarantują, że nasze detektory gazów powiadomią Państwa pracownika natychmiast o zagrożeniu gazowym zarówno w ciemnym jak i hałaśliwym otoczeniu. Długa żywotność czujnika, niskie koszty eksploatacji, łatwość obsługi i wysoka jakość sprawiają, że każdy przenośny detektor gazu sygnowany znakiem towarowym GfG wyróżnia się najwyższymi ocenami użytkowników.

Więcej

Stacjonarne systemy gazowe

Stały system wykrywania gazu stale monitoruje warunki pracy dla możliwych zagrożeń gazowych, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo. Nawet najmniejszy wyciek gazu wywoła alarm, aby umożliwić podjęcie działań. Ponad 500 różnych gazów i oparów może być monitorowanych z systemami gazowymi GfG. Stały system składa się z detektora oraz centrali . Kontrolery te mogą być podłączone jako systemy jednokanałowy tylko z 1 detektorem, do 16 kanałów dla 1 regulatora lub z zamontowanym systemem z wieloma detektorami.

Więcej

Systemy pomiaru wody

Pomiar i monitorowanie płynów w różnych układach konstrukcyjnych jest czymś, czym zajmujemy się z dnia na dzień. Czy w oczyszczalni ścieków, uzdatnianiu wody, w basenach, zakładach chemicznych, instalacjach chłodniczych lub w przemyśle spożywczym - każda średnio nakłada swój specyficzny wymóg pomiaru. Minimalne zanieczyszczenia mogą zaszkodzić ludziom, produktom lub urządzeniom.

Więcej

Wynajem

Karte der GfG Standorte

GfG Polska Sp.z o.o

ul. Estetyczna 4/C9
43-105 Tychy Polska