Polska

Gerätekonfigurator

Informacje ogólne

GfG jest producentem urządzeń do wykrywania i pomiaru gazów specjalizującym się w projektowaniu i wytwarzaniu najwyższej jakości, niezawodnych czujników i systemów.

GfG oferuje szeroki wachlarz urządzeń osobistych (przenośnych) oraz systemów montowanych na stałe, służących do wykrywania i mierzenia poziomu tlenu oraz gazów toksycznych, duzących i palnych.

Nasze urządzenie wykrywają nawet najmniejszy wyciek gazu dzięki wykorzystaniu niezwykle czułych i wyspecjalizowanych czujników, pozwalając na wczesne ostrzeżenie o zagrożeniu.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów

Produkty GfG mają zastosowanie w wielu dziedzinach, gdzie wymagane jest wykrywanie gazów, takich jak: przemysł samochodowy, chemiczny i petrochemiczny, dystrybucja i dostarczanie gazu, przemysł stoczniowy, produkcja żywności, hutnictwo i górnictwo, energia nuklearna, a także na budowach, wysypiskach, w elektrowniach, oczyszczalniach ścieków, w jednostkach straży pożarnej i pogotowia ratunkowego, szpitalach, centrach badawczych i uniwersytetach.

Nasi specjaliści od lat współpracują z wiodącymi ośrodkami badawczymi, łącząc ponad 50 lat doświadczenia z najnowszą technologią. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Globalny zasięg

GfG to międzynarodowa firma, wspierająca klientów na całym świecie.

GfG posiada fabryki w Niemczech, Szwajcarii, RPA oraz USA.

Nasze centra sprzedaży i usług znajdują się w Wielkiej Brytanii, Austrii, Polsce i Singapurze, wspierane przez międzynarodową sieć dystrybucyjną.

GfG znacznie rozwinęła się w ostatnich latach, w chwili obecnej zatrudniając ponad 200 pracowników na całym świecie.

Jakość

Bezpieczeństwo i jakość od zawsze są dla nas priorytetami.

GfG posiada certyfikaty ISO 9001:2008 oraz ATEX i IECEx QAR QM.

Ciągle poszukujemy nowych możliwości rozwoju, aby móc zaoferować naszym klientom na całym świecie usługi na jak najwyższym poziomie.

Karte der GfG Standorte

GfG Polska Sp.z o.o

ul. Estetyczna 4/C9
43-105 Tychy Polska